בשנים האחרונות טרנד ההחלקות טפס תאוצה בעולם ובמיוחד בארצנו הקטנטונת אודות לאקלים הישראלי, יותר ויותר נשים מעדיפות ובוחרות בהחלקת שיער כאיכות חיים, שיער חלק הוא הבחירה האולטימטיבית של חלק מנשות ישראל.הבעיה הגדולה שבתחום ההחלקות ישנן עשרות סוגי החלקות שלא מאושרות במשרד הבריאות ושמכילות חומרים רעילים כגון פורמלין. ההחלקה מבית יודיבה NATURAL היא החלקה מינרלית.החומר המחליק מיובא מארצות הברית ובעל תקנים מחמירים של ה F.D.A האמריקאי וכמובן בעל אישור של משרד הבריאות.חומר ההחלקה מבוסס על חומצות אמינו ולכן הוא מייצר חומציות שתפקידה שבירה של הקשרים הכימיים בשיער והרחבתם, בעזרת המחליק והחום הם מתקבעים מחדש לצורה חלקה, ולתוצאה של שיער חלק ומבריק.היתרונות של ההחלקה מינרלית מבית יודיבה נטורל• תוצאות מצויינות, מראה שיער חלק ומבריק.• אין ריח רע המאפיין סוגי החלקות אחרות, אפילו ריח נעים לרוב.• מתאימה לכל סוגי השיער – עבה, דק, מתולתל, מסולסל, גלי, צבוע, טבעי,פגום.• ידידותית למשתמש ולסביבה.• נשטפת לפני הגיהוץ.• לא נמרחת ישירות על הקרקפת – אין מגע עם העור.• החלקה משקמת שיער פגום – מכילה חומרים נוגדי חמצון, חומצות אמינו, שמנים מזינים קראטין, קולגן.• החלקת שיער ללא פורמלין.• מבהירה שיער לבן וחוסכת פעולת צביעה.
איך לשמור על השיער לאחר ההחלקה?למרות שמשתמשים בהחלקה מינרלית בחומרים שמשקמים את השיער חשוב לזכור שהם עדיין משפיעים על המבנה שלו בגלל רמת החומציות הנמוכה, והשיער חשוף לחום גבוה בעת פעולת המחליק ולכן בריאות השיער לאחר ההחלקה תלויה מאוד בשגרת הטיפוח שלך לאחר ביצוע ההחלקה המינרלית ההמלצות הן לחפוף את השיער בשמפו שאינו מכיל מלחים, כל חפיפה לסיים את הפעולה במסיכה או מרכך ללא מלחים, ולבסוף לאחר סחיטת עודפי מים עם מגבת למרוח סירום משקם בקצוות השיער.מייבשים את השיער בעזרת פן מומלץ לעבוד עם טמפרטורה נמוכה יחסית, רחוק מהשיער ולפרקי זמן קצרים.המלצה נוספת היא להימנע מחשיפה ממושכת לשמש שכן קרינת הu.v מסוכנת גם לעור וגם לשיערך.
האם לצבוע לפני או אחרי ההחלקה? 

לעיתים ההחלקה המינרלית מבהירה את השיער, נשים רבות רואות זאת כיתרון בגלל החיסכון הכספי של פחות פעולה של צביעה או הבהרה, אך אם בכל זאת תרצי לעשות זאת ניתן לצבוע את השיער מיד לאחר ההחלקה וזאת בתנאי שחפפת היטב את השיער ולא נשאר חומר החלקה על השיער. פעולות כמו הבהרה, גוונים, בליאז' לא מומלץ לעשות מיד לאחר ההבהרה שכן פעולות אלו מייבשות את השיער, יש לחכות כשבוע ימים מיום ההחלקה.
למה לבחור בערכת החלקת שיער מבית יודיבה נטורל?• ההחלקה מיובאת מארה"ב ומאושרת במשרד הבריאות ובתקן האמריקאי, בטוחה ב100%לשימוש.• הוראות מפורטות ופשוטות לעשייה שלב אחר שלב.• תמיכה טכנית ומענה אנושי מקצועי. בטלפון: 054-4229498 הכוללת הדרכות פרונטאליות למעצבי שיער מתחילים ללא עלות. 

חברת יודיבה המובילה בהחלקות שיער  אם  וותק של מעל 10 שנים בתחום עם ניסיון מרשים וקהל לקוחות רחב שנהנים מהחלקות בטוחות ומוצלחות כל השנה,
ללא שום סיכון בריאותי ללקוחות ולמעצבי השיער, יודיבה מספקת את מוצרי ההחלקות והתכשירים לרוב מספרות ומעצבי השיער בישראל.
חברתנו מתמחה בפיתוח וייצור של מוצרי טיפוח לשיער המעשירים את הבריאות.
המשימה: לקדם את תחום טיפולי השיער בישראל.
קו מוצרי טיפוח השיער הייחודיים שלנו כולל מוצרים עשירים כשהקו שתמיד מנחה אותנו הוא בריאות השיער והשגת התוצאות המקסימליות למראה שיער זוהר ובריא.
מוצרי החברה מיוצרים בארה"ב ומאושרים ע"י ה FDA האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל .
החזון: להטמיע את שיטות העבודה המתקדמות, הבטוחות והמהירות ביותר בכל מספרה בישראל.אנו מזמינים אתכם למעגל מעצבי השיער שבחרו ביודיבה