* משלוח חינם * המחירים כוללים מע"מ החלקת שיער יודיבה פנסי פרו לשיער צבוע ומובהר בשיטת ה Nano Master בעלת תכונות ייחודיות ליישור, שיקום ומתן ברק לשיער. מרכיב האנטי יילו המיוחד שלנו וטכנולוגית הננו עוזרים לשמירה מרבית על גוון השיער. מומלץ להוסיף 25 גרם Master one על כל 100 גרם החלקה. חסכון של עד כ 50% בזמן עבודה.


1170 1499(-21.95%)

קרא עוד


 1. יש לחפוף את השיער בשמפו רגיל או בקלרפיינג שמפו (פרטים והיתרונות של שמפו קלרפיינג באתר שלנו) 
 2. יבשו את השיער בעזרת פן, יש לייבש את השיער באופן מלא. 
 3. חלקו את השיער ל 4 חלקים ולתפוס כל חלק עם קליפס.. 
 4. התחילו מהעורף שחררו קבוצת שיער ראשונה והתחילו בעזרת מסרק שפיץ לפתוח שביל ובעזרת מברשת צבע לשיער, למרוח את החומר במרחק של 1 ס"מ מהקרקפת . כאשר השיער מופרד לשבילים ברוחב  של כ 2 עד 3 ס"מ בסיום מריחת כל שביל  יש להקפיד על סירוק כל קווצת השיער יש לסרק את השיער ביסודיות ובעדינות. תוך כדי שמירה על הקרקפת (חשוב מאוד הקפידו למרוח את חומר על השיער בלבד ולא על הקרקפת ולחזור על הפעולה בכל הראש. 
 5. לאחר שסיימתם למרוח את כל הראש בחומר ההחלקה מומלץ לעטוף את השיער בפלרינה כשהשיער ישר ומסורק ועטוף ולהמתין 50 - 60 דק' 
 6. לאחר המתנה יש לשטוף את החומר מהראש במים.
 7. בשלב זה לאחר שסיימתם לשטוף את החומר מהשיער יש לייבש את השער בעזרת מייבש שיער לייבוש מלא מומלץ פן יסודי כמו שעושים לאירוע.
 8. חלקו את השיער ל 4 קווצות. 
 9. לאחר הורדת החומר משיער וייבוש יסודי יש לעבור במחליק בשבילים דקים על כל הראש (טמפ' לפי שיקול הדעת של מעצב השיער מומלץ להתחיל בהדרגה מטמפ' נמוכות)
 10. לאחר סיום החלקת השיער חשוב מאוד! המתינו 15 דק' שהשיער יתקרר וחפפו את השיער היטב בעזרת מרכך שיער ללא למלחים ויבשו את השיער. 
 • המלצות היבואן !
 1. לאחר השטיפה הראשונה החומר נשאר פעיל למשך 24 שעות  מכיוון שלא שמנו שמפו כך שבמידה וצריך לעשות תיקון על קווצת שיער מסוימת ניתן לתקן בעזרת מחליק ללא מריחה חוזרת של החומר. 
 2. מומלץ  לפני תחילת עבודה לבצע טסט על קווצת שיער קטנה כדי לבדוק כיצד השיער מגיב להחלקה. 
 3. מומלץ להתחיל תמיד במעלות נמוכות ולעלות בהדרגה לפי תגובת השיער.