* משלוח חינם *המחירים כוללים מע"מ **ניתן לשלם עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי יודיבה סילקי לשיער צבוע מצוין לשיקום והחלקות. חזק במיוחד מיועד לשימוש מקצועי החלקת שיער. החומר מצוין לשיער צבוע ולשיער דק, קרם עשיר בקראטין וקולגן להגנת השיער. אריזה - מכיל בקבוק 1000ml מאושר ע"י משרד הבריאות להתייעצות והדרכה ללא עלות ניתן לתאם בטלפון 054-4229498 (רינה)


1070 
 • משלוח:  

קרא עוד


הוראות שימוש החלקת שיער יודיבה בוסט פרו 2 לשיער צבוע ושיער שעבר הבהרה :

 1. יש לחפוף את השיער בשמפו רגיל או ביודיבה קלרפיינג שמפו (פרטים והיתרונות של שמפו קלרפיינג באתר שלנו) 
 2. יבשו את השיער בעזרת פן, יש לייבש את השיער באופן מלא לשיער צבוע במידה ומדובר בשיער מובהר יש לייבש באופן חלקי ולהשאיר את השיער לח. . 
 3. חלקו את השיער ל 4 חלקים ולתפוס כל חלק עם קליפס. 
 4. התחילו מהעורף שחררו קבוצת שיער ראשונה והתחילו בעזרת מסרק שפיץ לפתוח שביל ובעזרת מברשת צבע לשיער, למרוח את החומר במרחק של 1 ס"מ מהקרקפת . כאשר השיער מופרד לשבילים ברוחב  של כ 2 עד 3 ס"מ בסיום מריחת כל שביל  יש להקפיד על סירוק כל קווצת השיער יש לסרק את השיער ביסודיות ובעדינות. תוך כדי שמירה על הקרקפת (חשוב מאוד הקפידו למרוח את חומר על השיער בלבד ולא על הקרקפת ולחזור על הפעולה בכל הראש. 
 5. לאחר שסיימתם למרוח את כל הראש בחומר ההחלקה מומלץ לעטוף את השיער בפלרינה כשהשיער ישר ומסורק ועטוף ולהמתין 50 - 60 דק' 
 6. לאחר המתנה יש לשטוף את החומר מהראש במים. בשלב זה לאחר שסיימתם לשטוף את החומר מהשיער יש לייבש את השיער בעזרת מייבש שיער לייבוש מלא (שיער מובהר מומלץ ייבוש חלקי כדי שהשיער יהיה לח).
 7. חלקו את השיער ל 4 קווצות. 
 8. לאחר הורדת החומר משיער וייבוש יסודי יש לעבור במחליק בשבילים דקים על כל הראש (טמפ' לפי שיקול הדעת של מעצב השיער מומלץ להתחיל בהדרגה מטמפ' נמוכות)
 9. לאחר סיום החלקת שיער חשוב מאוד! המתינו 15 דק' שהשיער יתקרר וחפפו את השיער היטב בעזרת מרכך שיער ללא למלחים ויבשו את השיער. 
 • המלצות היבואן !
 1. לאחר השטיפה הראשונה החומר נשאר פעיל למשך 24 שעות  מכיוון שלא שמנו שמפו כך שבמידה וצריך לעשות תיקון על קווצת שיער מסוימת ניתן לתקן בעזרת מחליק ללא מריחה חוזרת של החומר. 
 2. מומלץ  לפני תחילת עבודה לבצע טסט על קווצת שיער קטנה כדי לבדוק כיצד השיער מגיב להחלקה. 
 3. מומלץ להתחיל תמיד במעלות נמוכות במיוחד בשיער שעבר הבהרה ולעלות בהדרגה לפי תגובת השיער.


סרטון הדרכה יודיבה סדרת ה - S  (יש לעבוד לפי ההוראות בסרטון)