*משלוח חינם המחירים כוללים מע"מ החלקת שיער smoothing קולגן לטיפול אינטנסיבי שעבר הבהרה טון 9,10 ולשיער טבעי דק מבית יודיבה מיועדת למעצבי שיער מקצוענים. מצוינת להחלקת שיער ושיקום. פתרון מושלם לשיער ופגום. ניתן להשתמש ולהגיע לתוצאות מצוינות בפתיחת תלתלים. ליעוץ והדרכה ללא עלות ניתן להתקשר לרינה (יועצת ומדריכת החלקות 054-4229498) בקבוק 1000ml מיוצר בארה"ב * מיועד לטיפוח - ניתן לעבוד עם מחליק לאחר שטיפה מלאה ולהגיע לתוצאות מדהימות


1070 1499(-28.62%)
 • משלוח:  

קרא עוד


החלקת שיער  יודיבה משקמת  - קולגן  smoothing - Collagen Intensive Treatment המובילה בעולם לשיקום שיער פגום.

הוראות שימוש :

 1. יש לחפוף את השיער בשמפו רגיל או ביודיבה קלרפיינג שמפו (פרטים והיתרונות של שמפו קלרפיינג באתר שלנו) 
 2. יבשו את השיער בעזרת פן, יש לייבש את השיער באופן מלא לשיער צבוע במידה ומדובר בשיער מובהר יש לייבש באופן חלקי ולהשאיר את השיער לח. . 
 3. חלקו את השיער ל 4 חלקים ולתפוס כל חלק עם קליפס. 
 4. התחילו מהעורף שחררו קבוצת שיער ראשונה והתחילו בעזרת מסרק שפיץ לפתוח שביל ובעזרת מברשת צבע לשיער, למרוח את החומר במרחק של 1 ס"מ מהקרקפת . כאשר השיער מופרד לשבילים ברוחב  של כ 2 עד 3 ס"מ בסיום מריחת כל שביל  יש להקפיד על סירוק כל קווצת השיער יש לסרק את השיער ביסודיות ובעדינות. תוך כדי שמירה על הקרקפת (חשוב מאוד הקפידו למרוח את חומר על השיער בלבד ולא על הקרקפת ולחזור על הפעולה בכל הראש. 
 5. לאחר שסיימתם למרוח את כל הראש בחומר החלקת שיער של יודיבה  מומלץ לעטוף את השיער בפלרינה כשהשיער ישר ומסורק ועטוף ולהמתין 60 דק' 
 6. לאחר המתנה יש לשטוף את החומר מה ראש שימו לב! יש לשטוף 100% מהחומר. 
 7. בשלב זה לאחר שסיימתם לשטוף את החומר מהשיער יש לייבש את השער בעזרת מייבש שיער לייבוש מלא. שיער מובהר יש להשאיר טיפה לח.
 8. חלקו את השיער ל 4 קווצות. 
 9. לאחר הורדת החומר משיער וייבוש יסודי יש לעבור במחליק בשבילים דקים על כל הראש (טמפ' לפי שיקול הדעת של מעצב השיער מומלץ להתחיל בהדרגה מטמפ' נמוכות)
 10. לאחר סיום הטיפול חשוב מאוד! המתינו 15 דק' שהשיער יתקרר וחפפו את השיער היטב בעזרת מרכך שיער ללא למלחים ויבשו את השיער. 
 • המלצות היבואן !
 1. לאחר השטיפה הראשונה החומר נשאר פעיל למשך 24 שעות  מכיוון שלא שמנו שמפו כך שבמידה וצריך לעשות תיקון על קווצת שיער מסוימת ניתן לתקן בעזרת מחליק ללא מריחה חוזרת של החומר. 
 2. מומלץ  לפני תחילת עבודה לבצע טסט על קווצת שיער קטנה כדי לבדוק כיצד השיער מגיב להחלקה. 
 3. מומלץ להתחיל תמיד במעלות נמוכות במיוחד בשיער שעבר הבהרה ולעלות בהדרגה לפי תגובת השיער.


סרטון הדרכה יודיבה סדרת ה - S  (יש לעבוד לפי ההוראות בסרטון)