* משלוח חינם *המחירים כוללים מע"מ *ניתן לשלם עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי יודיבה סילקי לשיער טבעי SILKY חזק במיוחד מיועד לשימוש מקצועי החלקת שיער. החומר מצוין לשיער טבעי ולא צבוע עשיר בחלבון בפרוטאין מאושר ע"י משרד הבריאות אריזה - מכיל בקבוק 1000ml להתייעצות והדרכה ללא עלות ניתן לתאם בטלפון 054-4229498 (רינה)


1070 

קרא עוד


הוראות שימוש החלקת שיער יודיבה SILKY  לשיער רגיל לא צבוע :

 1. יש לחפוף את השיער בשמפו רגיל או בקלרפיינג שמפו (פרטים והיתרונות של שמפו קלרפיינג באתר שלנו) 
 2. יבשו את השיער בעזרת פן, יש לייבש את השיער באופן מלא. 
 3. חלקו את השיער ל 4 חלקים ולתפוס כל חלק עם קליפס.. 
 4. התחילו מהעורף שחררו קבוצת שיער ראשונה והתחילו בעזרת מסרק שפיץ לפתוח שביל ובעזרת מברשת צבע לשיער, למרוח את החומר במרחק של 1 ס"מ מהקרקפת . כאשר השיער מופרד לשבילים ברוחב  של כ 2 עד 3 ס"מ בסיום מריחת כל שביל  יש להקפיד על סירוק כל קווצת השיער יש לסרק את השיער ביסודיות ובעדינות. תוך כדי שמירה על הקרקפת (חשוב מאוד הקפידו למרוח את חומר על השיער בלבד ולא על הקרקפת ולחזור על הפעולה בכל הראש. 
 5. לאחר שסיימתם למרוח את כל הראש בחומר ההחלקה מומלץ לעטוף את השיער בפלרינה כשהשיער ישר ומסורק ועטוף ולהמתין כ 60 עד 180 דק' לשיער מרדן מאוד. (אין לחמם את שיער בזמן ההמתנה אם החומר!!!)
 6. לאחר המתנה יש לשטוף את החומר מהראש במים.
 7. בשלב זה לאחר שסיימתם לשטוף את החומר מהשיער יש לייבש את השער בעזרת מייבש שיער לייבוש מלא.
 8. חלקו את השיער ל 4 קווצות. 
 9. לאחר הורדת החומר משיער וייבוש יסודי יש לעבור במחליק בשבילים דקים על כל הראש (טמפ' לפי שיקול הדעת של מעצב השיער מומלץ להתחיל בהדרגה מטמפ' נמוכות)
 10. לאחר סיום החלקת השיער חשוב מאוד! המתינו 15 דק' שהשיער יתקרר וחפפו את השיער היטב בעזרת מסיכת שיער יודיבה ויבשו את השיער. 
 11. לאחר סיום פעולת הייבוש בסוף ההחלקה מומלץ להשתמש בסרום שמן ארגן משקם יודיבה
 • המלצות היבואן !
 1. לאחר השטיפה הראשונה החומר נשאר פעיל למשך 24 שעות  מכיוון שלא שמנו שמפו כך שבמידה וצריך לעשות תיקון על קווצת שיער מסוימת ניתן לתקן בעזרת מחליק ללא מריחה חוזרת של החומר. 
 2. מומלץ  לפני תחילת עבודה לבצע טסט על קווצת שיער קטנה כדי לבדוק כיצד השיער מגיב להחלקה. 
 3. מומלץ להתחיל תמיד במעלות נמוכות ולעלות בהדרגה לפי תגובת השיער. 


סרטון הדרכה יודיבה סדרת ה - S  (יש לעבוד לפי ההוראות בסרטון)